Gülaylar Altın Anneler Günü Kampanyası

Gülaylar Altın Anneler Günü Kampanyası

Gülaylar Altın, Anneler Günü Kampanyası dahilinde 24 Nisan – 9 Mayıs 2011 tarihleri arasında yapılan tüm alışverişlere Pırlanta Sultan Kolyesi hediye etmektedir. Pırlanta Sultan Kolyesi hediye kampanyası Gülaylar Altın Şubeleri, Gülaylar Kuyumculuk Mağazaları ve www.gulaylar.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Anneler Günü Kampanyası süresince verilecek olan kolye 1,5 cm uzunluğundadır. Hediye kolyenin yapıldığı metalin ne olduğu hakkında açıklama yapılmamıştır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Happy Gold, 22 ayar ve 24 ayar altın ürünleri ile 1 karat ve üstü tek taş pırlanta ürünleri kampanyaya dahil edilmemiştir. Ayrıca bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilememektedir.

Gülaylar Kuyumculuk ayrıca CardFinans’a ve Fix Card’a özel %20 indirim ve +5 taksit imkanları da sunmaktadır. +5 taksit imkanı 30 Nisan 2011 tarihine kadar 100 TL ve üzeri 7 aya kadar taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Bu yazı için yapılan aramalar:

gülaylar kuyumculuk, anneler günü altın kampanyaları, gulaylar altın, anneler günü kuyumcu kampanyaları, glaylar altn, anneler gününe özel altın kampanyaları, GÜLAYLAR ALTIN ANNELER GÜNÜ, gülaylar altın anneler günü kampanyası, zen anneler günü kampanyası, anneler günü altın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir