Jival Altın ve Jival Pırlanta Markası

Jival Altın Pırlanta

Kuyumculuk sektörünün önemli markalarından Jival, 2006 yılında faaliyete başlamış ve Jival Altın markasıyla sektörde önemli bir yer edinmiştir. Sektörde yaptığı yeniliklerle öne çıkan Jival Kuyumculuk, ilk defa SAP ERP ve SAP CRM yazılımlarını kullanarak bilişim tabanını da geliştirmiştir. Türkiye’de 1700’den fazla satış noktasında müşteriyle buluşan Jival Altın, altın takı sevenlere farklı alternatifler sunuyor.

Jival Pırlanta Hakkında

Jival markası, 14 ayar altın yüzük, kolye, küpe, bileklik ve takı setleri sunduğu, kuyumculuk alanında faaliyet gösteren Jival Altın‘ın yanı sıra; 2008 yılında mücevher sektöründe hizmet vermeye başladığı Jival Pırlanta ile de Türkiye’de 200’den fazla satış noktasında mücevher sevenlerle buluşuyor.

Jival Dergisi

Her 6 ayda bir Jival Altın ve Jival Pırlanta ürünlerini tanıtmak ve sektördeki yeniliklerden haberdar etmek için Jival bünyesi kapsamında oluşturulan dergide; bugüne kadar aktris ve Dünya eski güzeli Azra Akın, manken Tülin Şahin, aktris Begüm Kütük, manken Ece Sükan, aktris ve eski manken Pınar Altuğ, sunucu ve aktris Fatoş Kabasakal gibi tanınmış isimlerle kapak çekimleri gerçekleştirildi.

Jival İnternet Sitesi: www.jival.com.tr

Elektronik ticaretin vazgeçilmez bir sektör olduğu günümüzde Jival de hem Jival Altın hem de Jival Pırlanta markaları için iki ayrı internet sitesi kurarak, online alışveriş sitelerini 2009 yılının Mayıs ayında hizmete sunmuştur. 2010 yılının Haziran ayında ise yenileme çalışmaları gerçekleştirmiştir.

Jival İletişim Bilgileri

Molla Fenari Mahallesi Vezirhan Caddesi No:48/52 Nuruosmaniye Eminönü/İstanbul
Telefon: 0212 520 22 22 (pbx)
Fax: 0212 520 36 36
E-Posta: bilgi@jival.com.tr

Bu yazı için yapılan aramalar:

pınar altuğ küpesi, pınar altuğ küpeleri, jıval pırlanta, jival takı setleri, pınar altuğun küpeleri, altın markaları, jival, pınar altuğ küpe, pınar altuğun küpesi, pınar altuğ alyansı...