Elmas Takılar Hakkında Bilgiler

Elmas Takılar Hakkında Bilgiler

Çoğu kişi elmas takılar denildiğinde, elmas yüzük, elmas küpeler, hatta elmas bilezikleri getirir aklına. Online alışveriş yaparken veya bir kuyumcu ziyaret ederken, birçok tüketici piyasadaki seçebileceğiniz çok çeşitli elmas kolyeleri görünce şaşkınlık yaşayabilir. Pırlanta kolye sadece herhangi bir yaş veya ilişki için mükemmel hediye olarak değil, aynı zamanda çok duygusal bir dokunuş olarak da görülebilir. Doğum günleri veya yıldönümü hediyesi olarak mükemmel bir seçim olabilirler.

Eğer evlilik yıldönümü hediyesi olarak tek taş yüzük almak istiyorsanız buradan yüzük modelleri inceleyebilirsiniz.

En basit elmas kolyelerden biri, solitaire pırlanta kolye. Bu elmas kolyeler, genellikle bir tırnak veya tırnaklı ayarda veya bir çerçeve ayarında belirlenmiş tek bir taş üzerine odaklanmaktadır. Caw ve prong setli elmas kolyeler, kendi başlarına durabilen biraz daha büyük taşlar için idealdir. Bu elmas kolyelerde minimum ayar boyutu, görsel vurgu elmas kolye üzerine yerleştirilir ve onların tam ışık ve bolca parlamasına izin sağlar.

Elmas kolyeler için bir sonraki seçenek çerçeve ayarlarını içerir. Bezel set elmas kolyeler, daha küçük bir taşla ya da daha büyük taşların gerçekten daha büyük görünmesini sağlamak isteyen kadınlar için idealdir. Elmas kolyeler, görünüşte sağlam bir metal parçası olarak ayarlanır, bu nedenle, değerli metal her iki tarafında çevrilidir. Elmas kolyelerin taşlarının etrafında bulunan değerli metal alanı çok ince olabilir. Bir kez daha elmas üzerinde vurgu yapabilir veya elmas kolyelerine genel bir görsel varlığın daha fazlasını veren biraz daha önemli olabilir. Bazı çerçeve kümeleri elmas kolyelerde azami ışıltı ve parlaklık için tasarlanabilir ve elmas kolyelerini çevreleyen değerli metal içine yerleştirilmiş küçük elmas aksan taşları içerir.

Piyasaya çarpan bazı elmas kolyeler, görünmez set elmaslara da sahip olabilir. Bu yöntem, elmas kolyelerdeki daha büyük taş yanılsamasını yaratmak için altından bir araya getirilen benzer şekillerdeki çok sayıda elmas kullanır. Görünmez set elmas kolyeler, elmas kolye pazarında nispeten yeni bir konsept olsa da popülerliği hızla artıyor.

Pırlanta Işıltısının Güzelliği

Pırlanta Işıltısının Güzelliği

 

Pek çok şey, bir elmasın yanında soluk renkte kalır. Elmaslar, güzellik ve zarafet sınıfın gelişimin mükemmel temsilcisidirler. Kendiniz ya da sevdiğiniz biri için yeni bir pırlanta tek taş yüzük almayı düşünüyorsanız yapılacak en iyi şey, gerçek satın alma sürecini çok daha basit hale getirmek için pazardaki çeşitli modelleri gözden geçirmektir. Bunun için hemen buraya tıklayarak online olarak beş yüzden fazla çeşidin yer aldığı modellere bakabilirsiniz. Daha önce buradan alışveriş yapmış biri olarak gönül rahatlığı ile size tavsiye edebilirim.

 

Elmas çemberlerin en göz kamaştıran stilleri, bulabileceğiniz en parlak pırlantalı küpelerin bir kısmını oluşturmak için sonsuzluk yüzüğü tarzını kullanır. Sonsuzluk tarzı elmas çemberlerde tüm çember, pırlanta taşlarla ayarlanır. Bu elmas kasnak küçük olabilir, genç bir bayan için veya işyerinde yüzünü aydınlatmak için hafif bir ışıltı isteyen biri için mükemmeldir. Ayrıca, daha resmi vesilelerle ya da genel olarak elmas mücevherleri ile biraz daha cesur bir ifade yapmak isteyen kadınlar için ideal boyuttan daha büyük boyutlarda da bulunabilirler.

 

Elmas halkaları için bir diğer popüler seçenek, elmas halkalarının ön tarafında görünür olması için göz kamaştırıcı bir elmasın olmasına izin veren, elmas halkalarının karşı tarafına yerleştirilen bir ila üç küçük taşa sahip, değerli metalden yapılmış basit bir halkadır. Elmas halkalarının bu stili, boyutlarına ve içinde ayarlanmış taşa bağlı olarak her yaş veya amaç için uygundur. Zaten yukarıda bahsedilen elmas halkalarının her iki stilinde de kullanılabilen bir tasarım varyasyonu, bölünmüş bir şaft var. Bölünmüş şaft elmas halkaları esasen birer birleştirilen iki ayrı elmas çemberidir.

 

Unutmayın, elmas çemberleri sadece kadınlar için de değildir. Elmas saplama küpeleri bir zamanlar elmas küpelerini kullanmayı düşünen erkekler için tercih edilen bir tasarım olsa da elmas halkaları artık yaygın bir tercih.

 

Tek Taş Yüzük Modellerinde Kullanılan Taşlar

Tek Taş Yüzük Modellerinde Kullanılan Taşlar

 

Herkese merhaba, bugün sizlere tek taş altın yüzük fiyatları gibi incelemelerinizde yardımcı olması amacıyla bazı taş bilgileri vermek istedim. Safir, rubi, zümrüt ve elmas yüzükler hakkında kısa bilgiler paylaştım. Siz de bir tek taş yüzük satın almayı düşünenlerdenseniz harika bir siteyi tavsiye edebilirim. Hemen buraya tıklayarak birbirinden farklı modelleri hemen inceleyebilirsiniz.

 

Safirler birçok kuşağın elmas yüzüklerinde ortak bir görüşe sahiptir. SARIALTIN tek taş yüzük modelleri içerisinde birçok kraliyet değerli taşlarından biri olan safirler, uzun zamandır zümrüt ve yakutlarla ilişkilendirilen, ihtişamlı bir cazibe hissi sunuyor. Beyaz altın elmas yüzüklerde, safirler metalin beyazına karşı güzel bir kontrast ve elmas yüzüklerinde renksiz elmaslar sunuyor. Safirler, basitçe vurgu taşları olmaktan ziyade, halkalardan elmaslarla çevrelendiğinde çok popüler hale gelirler.

 

Doğal olarak başka bir kraliyet gemisi olan Rubiler de taş ve elmas yüzükleri için çok yaygın seçeneklerdir. SARIALTIN elmas yüzüklerin daha sıcak doğasına iyi uyum sağlamazlar, aynı zamanda beyaz altın veya platin setli elmas yüzüklerin güzel tamamlayıcısıdırlar. Aslında, Ruby ve elmas yüzükler, Noel bayramları ve Sevgililer Günü için seçeceğiniz taş ve elmas yüzüklerin etrafında bulunan en popüler taş ve elmas stillerinden biridir.

 

Zümrüt ve elmas yüzükler, kraliyet mücevher kombinasyonları söz konusu olduğunda ilk üç seçeneği egale etmeyi başarıyor. Yakut ve elmas yüzükleri gibi, zümrüt ve elmas yüzükleri de Noel tatillerinin etrafında sıcak bir atmosfer olup, yeşilin Noel ile doğal birleşimini simgeler. Çoğu tüketici, SARIALTIN elmas yüzüklere baktıklarında zümrütlerin sahip olabileceği aynı sıcak tonları tercih eder. Diğer tüketiciler, derin yeşil zümrütlerin platin ve beyaz altın gibi daha beyaz metallere koyduğu eşsiz kontrastı tercih ediyor.

 

Yeni yazılarımda görüşmek üzere…

Teknosa.com’dan Sirius Pırlanta İndirim Çeki

Teknosa Paketleri Sirius'ta Pırlanta Saçıyor

Sirius Pırlanta ve Teknosa.com işbirliğiyle, 30 Haziran’a kadar Teknosa.com‘dan yapılan alışverişlerde paketlerden indirim çeki çıkıyor.

Hediye çeklerini kullanan pırlantaseverler 31 Temmuz’a kadar Sirius Pırlanta‘dan yapacakları alışverişlerde beğendikleri ürünleri 100 TL indirimli satın alabilecekler. Kampanyanın en güzel yanı alışverişlerde hiç bir alt limit bulunmaması olsa gerek. Çekler, indirimli ürünler de dahil olmak üzere, Sirius Pırlanta‘da istenilen her modelde kullanılabiliyor.

Kampanya Koşulları

  • Hediye çekleri 30 Haziran 2013 tarihine kadar www.teknosa.com’dan yapılan alışverişler sonucu elde edilir.
  • Hediye çekleri www.siriuspirlanta.com’da 100 TL indirim sağlamaktadır.
  • Kazanılan hediye çekleri siparişlerle birlikte kargoya verilmektedir. Teknosa mağazalarında geçerli değildir.
  • Hediye çekleri, indirimli ürünler dahil tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanyada alt harcama limiti bulunmamaktadır.
  • Çek üzerindeki kodu, Siriuspirlanta.com ödeme sayfasında bulunan “Promosyon Kodu” alanına girerek kullanabilirsiniz.
  • Her alışveriş için bir adet hediye çeki kullanılabilir, hediye çekleri nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
  • Hediye çekleri 31 Temmuz 2013 tarihine kadar kulanılabilir.
  • Sirius Pırlanta kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanyayı incelemek için: Sirius Pırlanta ve Teknosa.com adresleri ziyaret edilebilir.

Bu yazı için yapılan aramalar:

online sat?? firmalar?, sirius prlanta, eros pırlanta şikayetvar, markezen pırlanta...

Sevgililer Günü Hediyesi İndirimli Pırlanta Kampanyası

Maximum Sevgililer Günü Pırlanta Kampanyası

Sirius Pırlanta Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında yüzlerce üründe %45 indirim uygulanıyor. Üstelik Maximum kartlılara özel %10 ektra indirim ve vade farksız 12 taksit imkanıyla… World, Bonus, Axess, Cardfinans ve Asyacardlara ise peşin fiyatına 10 ay taksit uygulanıyor.

Sirius Pırlanta Sevgililer Günü Kampanyası‘nda; tek taş yüzük, pırlanta yüzük, pırlanta küpe, pırlanta kolye ve pırlanta bileklik gibi her zevke ve bütçeye hitap eden yüzlerce pırlanta takı modeli yer alıyor.

Sirius Pırlanta Sevgililer Günü fırsatlarını yakalamak için acele etmekte fayda var. Çünkü %45 indirimli olarak satılan modeller stoklar ile sınırlı olarak satışa sunulmuştur.

İncelemek için: Sirius Pırlanta

Zen Diamond %30 İndirimli Bonus Kampanyası

Zen Pırlanta İndirim Kampanyası

Zen Diamond‘dan harika bir tamtur pırlanta almaya ne dersiniz? Pırlanta severler için yeni bir kampanya düzenleyen Bonus, Zen Diamond’a özel indirim taksit ve erteleme muhteşem üçlüsü ile yine yüzümüzü güldürüyor. Kampanya dâhilinde 30 Temmuz 2012 – 31 Ekim 2012 arası 0,90 karat altı tüm alışverişlerinizde %30 indirim sizleri bekliyor. Hem de 6 ay taksit ve 2 ay erteleme fırsatı ile birlikte!

Bu çok avantajlı fiyatları kaçırmamak için hemen en çok ihtiyacınız olan pırlantayı düşünün ve kampanya üyesi Zen Diamond mağazasına ulaşın. İsminizin baş harfini taşıyan bir yüzük veya tek taşınıza uygun tektaş küpelerin uygun olan fiyatları bu kampanya ile kaçırılmayacak bir avantaja sahip olduğundan özellikle tavsiye ederiz. Buradan yapacağınız altın lira, çift alyans ve 0,90 karat harici tüm alışverişlerinizde bu kampanyadan yararlanma imkânına sahipsiniz.

Bu muhteşem üçlü kampanyaya tüm Garanti Bonus, American Express kredi kartları, Miles & Smiles kartlar, Shop&Miles kartlar, TEB Bonus, Şeker Bonus, Deniz Bonus, ING Bonus, Eurobank Tekfen Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank, Tekstil Bank kartları dâhildir. Bu kartlardan birine sahipseniz tek yapmanız gereken en yakın Zen Diamond‘a gitmek ve göz alıcı ışıl ışıl pırlantalardan veya muhteşem altınlardan beğendiğinizi almak. Bu kampanya ile takı almanın tek zor yanı beğenmek olacak. Siz mücevherinizi beğenin, gerisini Bonus halleder.

Flexi kart kullananlar bir kısa mesajla bu kampanyadan yararlanabilmekteler. Flexi kart sahibiyseniz EVET ZEN yazın, boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini yazın ve 3340’a kısa mesaj olarak gönderin. Anında %30 indirim, taksit ve erteleme fırsatı sizin olsun. Bonus kolaylığı ile gösterişli bir pırlanta sahibi olmanın tam zamanıdır.

Bu yazı için yapılan aramalar:

kuyumcukent indirim günleri...

Pera Pırlanta Mağaza ve İletişim Bilgileri

Pera Pırlanta Mağaza

Adını Pera semtinden alan ve farklı pırlanta tasarımları ile dikkat çeken Pera Pırlanta, kuyum sektöründe önemli yere sahip olan Altınbaş Mücevherat Group‘un bir markası olarak hizmet veriyor. Kuyumculara toptan hizmet veren Pera Pırlanta, genellikle alışveriş merkezlerindeki Pera Pırlanta Mağazalarını ön plana çıkarıyor. İstanbul’da Galleria AVM ve Olivium Outlet Center‘da bulunan Pera Pırlanta Merkez Ofisi‘ne gitmek ve  Pera Pırlanta ile iletişime geçmek için aşağıdaki Pera Pırlanta iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Pera Pırlanta İletişim Bilgileri

Alemdar Mahallesi Divanyolu Caddesi No:80 Sultanahmet  Fatih/İstanbul
Pera Pırlanta Telefon: 0212 455 10 00
Pera Pırlanta Fax: 0212 513 35 45

18 ayar altın üzerine oluşturulan Pera Pırlanta; yüzük, bileklik, küpe, elmas ve kolye modellerini hem Pera Pırlanta Mağazalarında hem de Pera Pırlanta satış noktası olan kuyumcularda sergilemektedir. İnternet üzerinden pırlanta alışverişi ve Pera Pırlanta modellerini incelemek için www.perapirlanta.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pera Pırlanta Mağazaları

Galleria AVM Ataköy/İstanbul
Tel:0212 559 05 12
Faks:0212 560 77 35
galleria@perapirlanta.com

Olivium AVM Zeytinburnu/İstanbul
Tel:0212 510 50 07
Faks: 0212 510 50 17
olivium@perapirlanta.com

Pera Pırlanta Satış Noktaları

Pera Pırlanta Adana Satış Noktaları
Döviz Kuyumculuk
Irmak Cad No:28/A Kozan/Adana
Tel:0322 515 08 16

Katlav Kuyumculuk
Atatürk Cad. Yeni Kuyumcular Çarşısı No:31 Seyhan/Adana
Tel:0322 453 75 54

Özaltın Kuyumculuk
Atatürk Cad. Yeni Kuyumcular Çarşısı No:28/C Seyhan/Adana
Tel:0322 453 11 24

Tolga Kuyumculuk
Baraj Yolu Altıbuçukdurak Niyazikulak Apt.6 No:81/B Seyhan/Adana
Tel:O322 226 04 88

Pera Pırlanta Afyon Satış Noktası
Reis Kuyumculuk
Uzun Çarşı No:45 Merkez/Afyon
Tel:0272 215 44 77

Pera Pırlanta Ankara Satış Noktaları
Altınel Kuyumculuk
Ziyabey Cad. No:56/C Balgat/Ankara
Tel:O312 284 29 87

1001 Gece Kuyumcusu
Tunalı Hilmi Cad. No:83/C Kavaklıdere/Ankara
Tel:O312 467 04 51

Şevket Ekinci Kuyumculuk
Nuri Pamir Cad. 16/A Keçiören/Ankara
Tel:O312 355 34 74

Göreme Kuyumculuk
Atatürk Bulvarı Büyükçarşı  No:78 Kızılay/Ankara
Tel:O312 433 75 49

Altın Merkez
Atatürk Bulvarı No:73/C Kızılay/Ankara
Tel:O312 433 23 23

Meram Mücevherat
Atatürk Bulvarı Büyük Çarşı No:67/91 Kızılay/Ankara
Tel:O312 433 01 60

Altın Merkez
Anafartalar Cad. No:12/C Ulus/Ankara
Tel:O312 324 45 50

Altın Merkez
Eskişehir Yolu Kentpark AVM Ümitköy/Ankara
Tel:O312 219 90 80

Pera Pırlanta Antalya Satış Noktaları
Ömür Kuyumculuk
Elmalı Mah. Ali Erdoğan İş Merkezi No:11/5-6 Merkez/Antalya
Tel:0242 244 51 41

Doğaner-1 Kuyumculuk
Balbey Mah. 400. Sk. No:25 Merkez/Antalya
Tel:0242 242 89 55
Fax:0242 243 09 85

Doğaner-2 Kuyumculuk
Atatürk Cad. Vakıf İşhanı Altı No:23 Merkez/Antalya
Tel:0242 242 53 75
Fax:0242 243 09 85

Doğaner-3 Kuyumculuk
Elmalı Mah. Hükümet Cad. Aklar İşhanı 24/2 Merkez/Antalya
Tel:0242 244 88 35-36
Fax:0242 243 09 85

Doğaner-4 Kuyumculuk
Balbey Mah. 400. Sk. No:37-39 Merkez/Antalya
Tel:0242 241 16 24
Fax:0242 243 09 85

Kök-1 Kuyumculuk
Selekler Çarşısı No:80 Merkez/Antalya
Tel:0242 243 39 07 – 0242 241 51 55

Kök-2 Kuyumculuk
Kale Kapısı Hükümet Cad. 1. Sokak No:14 Merkez/Antalya
Tel:0242 244 93 63 – 0242 242 93 64

Yusuf Kuyumculuk
WOW Kremlin Palace Kundu Mah. Merkez/Antalya
Tel:0242 431 24 00

Yusuf-2 Kuyumculuk
WOW Topkapı Palace Kundu Mah. Merkez/Antalya
Tel:0242 431 24 00

Emre Kuyumculuk
Sinan Mah. Cebesoy Cad. No:6/2 Doğu Garajı Merkez/Antalya
Tel:0242 312 14 47

Aydoğan Kuyumculuk
Ş.Hane Mah. Ş.Tokuş Cad. 25 Metreli Yolu No:38 Alanya/Antalya
Tel:0242 513 37 91

Pera Pırlanta Balıkesir Satış Noktaları
Gençtaş Kuyumculuk
Terziler Cad. No:54 Belediye Karşısı Bandırma/Balıkesir
Tel:0266 715 10 90

Gençtaş Kuyumculuk
Ömer Seyfettin Meydanı No:25 Gönen/Balıkesir
Tel:0266 762 13 29

Pera Pırlanta Bartın Satış Noktası
Yaşar Kuyumculuk
Hükümet Cad. No:29 Merkez/Bartın
Tel:0378 228 46 01

Pera Pırlanta Bursa Satış Noktaları
Orhan Kuyumculuk
Kapalıçarşı Bedesten Civarı No:120 Ayakkabıcılar Çarşısı Girişi/Bursa
Tel:0224 220 55 99

Akkoçlar Kuyumculuk
Atatürk Bulvarı Karacabey/Bursa
Tel:0224 676 44 89

Pera Pırlanta Bolu Satış Noktası
Yardemir Kuyumculuk
İzzet Baysal Cad. Karamanoğlu Pasajı No:39 Merkez/Bolu
Tel:0374 217 53 53

Pera Pırlanta Çanakkale Satış Noktası
Temizay Kuyumculuk
Çarşı Cad. No:174 Merkez/Çanakkale
Tel:0286 217 07 12

Pera Pırlanta Eskişehir Satış Noktası
Sultan Kuyumculuk
2 Eylül Cad. Taşbaşı Kuyumcular Çar. No:39 Merkez/Eskişehir
Tel:0222 221 88 92

Pera Pırlanta Gaziantep Satış Noktaları
Sönmezler Kuyumculuk
Gaziler Cad. No:33/C-D Merkez/Gaziantep
Tel:0342 230 75 53

Akay Mücevherat
Gazi Muhtar Paşa Bulvarı No:20 Merkez/Gaziantep
Tel:0342 232 22 22

Falkon Gold
Gazi Muhtar Paşa Bulvarı No:11/G Merkez/Gaziantep
Tel:0342 220 18 18

Pera Pırlanta Giresun Satış Noktaları
Yurdallar Kuyumculuk
Cemal Gürsel Mah.  No:30 Merkez/Giresun
Tel:0454 216 26 66

SARIGÖL Kuyumculuk
İhsaniye Mah. Cemal Gürsel Cad.  91/A Bulancak/Giresun
Tel:0454 314 49 49

Pera Pırlanta Hatay Satış Noktası
Altınay Kuyumculuk
Şehit Pamir Cad. No:38 İskenderun/Hatay
Tel:0326 613 26 08 – 617 83 20

Pera Pırlanta İstanbul Satış Noktaları
Gülenyüz Kuyumculuk
Eski Edirne Asfaltı No:193 Beşyüzevler/İstanbul
Tel:0212 479 51 87

Can Kuyumculuk
İnönü Cad. 17/C Büyükçekmece/İstanbul
Tel:0212 881 65 05

A&Y Kuyumculuk
Carrefour AVM No:28 Esenyurt Beylikdüzü/İstanbul
Tel:0212 852 78 00

Leonardo Kuyumculuk
Fethi Bey caddesi, Laleli Galeri No:74 Laleli/Beyazıt/İstanbul
Tel:0212 528 91 43

Pandantif Kuyumculuk
Rumeli Cad. No:45/A Nişantaşı/İstanbul
Tel:0212 240 69 49

Yasemin Kuyumculuk
Halkalı Cad. No:116/2 Sefaköy/İstanbul
Tel:0212 424 44 13

Silivri Kuyumculuk
Yemeniciler Sok No:1 Silivri/İstanbul
0212 727 89 38

Silivri Kipa Kuyumculuk
Kipa AVM Giriş Kat Silivri/İstanbul
0212 727 49 49

Özşahin Kuyumculuk
Fatih Cad. No:91 Yenibosna/İstanbul
Tel:0212 551 49 15

Turan Kuyumculuk
Yıldırım Bayezid Cad. No:98/B Yenibosna/İstanbul
Tel:0212 652 57 08

Talat&Yaşar Kuyumculuk
Mağaza Bloğu Giriş Kat Zümrüt Sk. No:48 Kuyumcukent/Yenibosna/İstanbul
Tel:0212 603 00 35

Yurdan Kuyumculuk
Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan cad. No:5/A  Bostancı/İstanbul
Tel:0216 410 15 69

Pate Kuyumculuk
Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:94/A Göztepe/İstanbul
Tel:0216 363 08 15

Dilek Kuyumculuk
Eski Ankara Cad. No:418/B Kurtköy Pendik/İstanbul
Tel:0216 595 25 75

Özden Kuyumculuk
Alemdağ Cad. No:73/A Çarşı Ümraniye/İstanbul
Tel:0216 443 47 17

Meydan Kuyumculuk
Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. No:606 Ümraniye/İstanbul
Tel:0216 415 33 00

Pera Pırlanta İzmir Satış Noktaları

Elit Kuyumculuk
İzmir Cad. No:9/A Aliağa/İzmir
Tel:0232 616 57 20

Yıldız Kuyumculuk
Mithatpaşa Cad. No:367/B Güzelbahçe/İzmir
Tel:0232 234 43 26

Pera Pırlanta Kayseri Satış Noktası
Kısmet Kuyumculuk
Cumhuriyet Mah. Kazancılar Cad. No:22 Merkez/Kayseri
Tel:0352 222 43 57

Pera Pırlanta Kıbrıs Satış Noktaları
Ziya Center Kuyumculuk
İsmet İnönü Bulvarı No:14 Gazi Mağusa/Kıbrıs
Tel:0392 366 96 80

Fellahoğlu Kuyumculuk
Şehit Kemal Ünal Sok. 127/A Taşkınköy Lefkoşa/Kıbrıs
Tel:0392 227 58 53

MUSTAFA ALTINBAŞ Kuyumculuk
Girne Cad. No:12 Lefkoşa/Kıbrıs
Tel:0392 366 96 85

Pera Pırlanta Kırşehir Satış Noktası
Seçilmiş Kuyumculuk
Yeni Dördüncü Çarşı No:3 Merkez/Kırşehir
Tel:0386 213 81 00

Pera Pırlanta Kocaeli Satış Noktaları
Yaman Goldarasta
Arasta Park AVM Yahya Kaptan Merkez/Kocaeli
Tel:0262 311 02 00

Yılmazerler Diamond Gold
İstiklal Cad. No:68 Merkez/Kocaeli
Tel:0262 324 79 81

Ozan Kuyumculuk
Fevzi Çakmaklı Mah. İstasyon Cad. No:454 Darıca Gebze/Kocaeli
Tel:0262 656 21 62

Takı-1 Kuyumculuk
Hacı Halil Mah. Hükümet Cad. Eski Çarşı No:7 Gebze/Kocaeli
Tel:0262 641 14 52

Takı-2 Kuyumculuk
Hacı Halil Mah. 1214 Sok. No:4 Gebze/Kocaeliana
Tel:0262 643 23 89

Pera Pırlanta Malatya Satış Noktası

Sergen Kuyumculuk
İnönü Kapalı Çarşısı No:76/B Merkez/Malatya
Tel:0422 321 91 96

Pera Pırlanta Manisa Satış Noktaları
Güler Kuyumculuk
Havuzluçarşı  No:41/8 Merkez/Manisa
Tel:0236 237 58 21

Urgancı Kuyumculuk
Merkez Çarşısı 145  Sokak No:31 Akhisar/Manisa
Tel:0236 413 20 21

Cem Kuyumculuk
M.Paşa Cad. 148 Uğursoy İşhanı Salihli/Manisa
Tel:0236 713 76 36

Zincir Kuyumculuk
Altay Mah. Eczane Sok. No:23 Turgutlu/Manisa
Tel:O236 433 75 49

Pera Pırlanta Mersin Satış Noktaları
Pera Pırlanta Kemal Kuyumculuk
Merkez Mah. Menderes Cad. No:6 Erdemli/Mersin
Tel:0324 515 59 00

Paşa Kuyumculuk
Menderes Caddesi No:22-A Silifke/MERSİN
Tel:0324 714 77 88

Pera Pırlanta Ordu Satış Noktası
Yaman Kuyumculuk
Hükümet Cad. No :28 Ünye/Ordu
Tel:0452 323 37 52

Pera Pırlanta Osmaniye Satış Noktası
Davarcı Kuyumculuk
Cevdet Sinar Cad. No:47/B Merkez/Osmaniye
Tel:0328 814 11 97

Pera Pırlanta Sakarya Satış Noktası
Kayalar Kuyumculuk
Alparslan Türkeş Cad. Gerdancılar İşmerkezi No:1 Hendek/Sakarya
Tel:0264 614 06 58

Pera Pırlanta Samsun Satış Noktası
Paycılar Kuyumculuk
Kale Mah. Ferah Sok. No:24 Merkez/Samsun
Tel:0362 432 83 99

Pera Pırlanta Tekirdağ Satış Noktası
Vera Kuyumculuk
Cengiz Topel Meydanı Özadalı İşmerkezi No:9 Merkez/Tekirdağ
Tel:0282 264 09 74

Pera Pırlanta Tokat Satış Noktası
Arif Kuyumculuk
Kuyumcular Çarşısı No:12 Merkez/Tokat
Tel:0356 212 27 88

Pera Pırlanta Uşak Satış Noktası
Yamalıoğlu Kuyumculuk
Karun AVM Migros No:50 Merkez/ Uşak
Tel:0276 227 88 59

Pera Pırlanta Zonguldak Satış Noktası
İskender Kuyumculuk
Ulu Camii Altı No:19/P Merkez/Zonguldak
Tel:0372 251 33 27

Bu yazı için yapılan aramalar:

pera pırlanta, altınbaş küpe modelleri ve fiyatları, pera kuyumculuk, altınbaş alyans modelleri ve fiyatları, pera prlanta, pera pırlanta online satış, pera pirlanta modelleri, www perapirlanta com, pera pırlanta iletişim...

Sirius Pırlanta ve Pırlanta Mağazaları

Sirius Pırlanta

İsmini en parlak yıldız olan Sirius Yıldızı’ndan alan Sirius Pırlanta, altın üstünde değerli taşları özellikle de pırlantayı kullanarak mücevher durumuna getiren ve yurt dışına ihraç eden üretici bir firmadır. Sirius Pırlanta satışlarını 2008 yılından beri online alışveriş sitesi olan www.siriuspirlanta.com üzerinden ve merkez ofisinden gerçekleştirmektedir. Türkiyenin ilk ve en büyük online pırlanta mağazalarından birine sahiptir.

Sağlam ve güvenilir pırlantalı ürünlerin en cezbedici yanı ise; Sirius Pırlanta‘nın üretici firma olmasıyla ürünlerin fiyatlarının cazip olması ve bunun yanında tamamen el emeği ile üretildiği için yüksek işçilik kalitesindeki garantisidir. Sirius Pırlanta nasıl bu fiyatlara satabiliyor derseniz; pırlantalı modelleri üretici olarak ve aracısı mağaza olmaksızın satışa sunduğunu hatırlatmak isteriz.

Sirius Pırlanta İletişim Bilgileri

Adres
Vezirhanı Caddesi No:64 1.Kat
Çemberlitaş – Eminönü – İstanbul

Telefon
+90 212 527 77 99
+90 212 527 77 97

Fax
+90 212 527 77 98

Sirius Pırlanta Nerede?
Sirius Pırlanta merkezi, Çemberlitaş Tramvay Durağı’ndan Kapalı Çarşı’ya inen yol üzerindeki caddede 64 numarada bulunuyor. Nuruosmaniye Camii’nin karşısındadır.

Online Pırlanta Mağazası:
www.siriuspirlanta.com

Bu yazı için yapılan aramalar:

sirius pırlanta şikayet var, sirius pırlanta güvenilir mi, sirius pırlanta nasıldır, sirius pırlanta şikayetvar, sirius pırlanta satış noktaları...

Roberto Bene Markası ve Online Pırlanta Mağazası

Roberto Bene Pırlanta

Uzun yıllar süren bir tecrübe ile sektörde bulunan pırlanta markası Roberto Bene, satış şeklini internet odaklı olarak belirlemiştir. Roberto Bene Pırlanta‘nın internet mağazacılığını seçmiş olmasının en büyük sebebi gelişen teknolojiyle birlikte yaygınlaşan online shopping bir başka deyişle internet üzerinden alışveriştir. Roberto Bene Pırlanta, www.robertopirlanta.com ile müşterilerine internet üzerinden pırlanta alışverişi deneyimi sunmaktadır.

Roberto Bene Toptan Mağazası

Adres: Ordu Caddesi Ağaçeşme Sokak No:11 Laleli/İstanbul

Roberto Bene Merkez Ofis

Adres: Şeref Efendi Sokak Ağaoğlu Kuyumcular Çarşısı No:83 Nuruosmaniye/İstanbul

Roberto Bene Yurtdışı Ofisi

Roberto Bene Toptan Satış Ofisi: 55W 47th Street Suite New York NY 10036

Goldstore Markası ve İkizoğulları Kuyumculuk

Goldstore İkizoğulları Kuyumculuk

Goldstore Kuyumculuk, faaliyetlerine 1988 yılında Sıtkı İkizoğulları’nın kurduğu “İkizoğulları Kuyumculuk” ile başlamıştır. Pırlanta, tektaş, inci mücevher takı, altın gibi ürünleri müşterilerine sunan Goldstore, yerel şubelerine ek olarak www.goldstore.com.tr‘de her an alışveriş yapılabilen online bir internet mağazası kurarak mağazaya gelmeden de alışveriş imkanı sunmuştur.

Goldstore Mağazaları

Goldstore Merkez Ofis
Molla Fenari Mah. Türkocağı Cad. No:3 K:4 Cağaloğlu-Fatih/İstanbul
Tel:0212 527 77 40
Fax:0212 511 17 53

Goldstore Beyoğlu Mağaza
İstiklal Cad. No:205 Beyoğlu/İstanbul
Tel:0212 252 81 18

Goldstore Olivium Outlet Center
Prof. Muammer Aksoy Cad. No:1 Kat:1 No:102 Olivium Outlet Center-Zeytinburnu/İstanbul
Tel:0212 679 01 12
Fax:0212 679 01 49

Goldstore İkitelli Mağazası
Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:156 Küçükçekmece/İstanbul
Tel: 0212 548 30 67

Goldstore Bağcılar-Göztepe Mağazası
Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. No:135 Mahmut Bey Göztepe-Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 445 66 78

Goldstore Özdilek AVM Mağazası
Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad. No:2 Zemin Kat:Z13 ÖzdilekPark AVM Mağaza-Kepez/Antalya
Tel: 0242 346 22 55

Goldstore İletişim Bilgileri

Goldstore müşteri hizmetleri telefon: 0212 527 77 40

Bu yazı için yapılan aramalar:

goldstore, yılbaşı pırlanta kampanyaları, goldstore mağazaları...

Sonraki Sayfa »