Assos Pırlanta’dan Yeni Yıl Hediyesi: Işık Seli Bileklik

Assos Pırlanta Işık Seli Bileklik Hediye

Assos Pırlanta’dan yeni yıl hediyesi alacaklara ışık seli bileklik hediye… Yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize ışık seli bileklik hediye edilmektedir.

Kampanya kapsamında hediye olarak verilen ışık seli bileklik, 925 ayar gümüş ve zirkon taşlar kullanılarak üretilmiştir.

Işık Seli Bileklik Hediye Kampanyası Şartları

Kampanya 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere tüm ürünlerde geçerlidir.

Işık seli bileklik gümüş olup üzeri zirkon taşlarla kaplıdır.

Hediye edilen bileklik beyaz renklidir.

Assos mağazaları ve Assos Diamond online satış sitesinde geçerlidir.

Bu yazı için yapılan aramalar:

ASSOS DİAMOND 750, assos tek taş yüzük fiyatları, zen yeni yıl kampanyası, assos pırlanta kolye, assos pırlanta fiyat, assos tek taş pırlanta fiyatları, assos tek taş pırlanta, assos 925, assos pırlanta tek taş fiyatları, assos pırlanta kolye fiyatları...

Zen Pırlanta Alışverişin Yarısı Kadarı Hediye Kampanyası

Zen Pırlanta Yeni Yıl Kampanyası

Yaklaşmakta olan Yeni Yıl için bir kampanya da Zen Pırlanta‘dan… 1-31 Aralık 2011 tarihleri arasında, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde, alışveriş tutarının yarısı değerinde dilediğiniz ürün size hediye edilecektir. Dilerseniz hediye ürün siparişinizi hemen verebilirsiniz. Örneğin, yapmış olduğunuz 2000 TL değerindeki alışverişinizin ardından 1000 TL değerindeki hediye çeki sizi bekliyor. Bunun yanında yine 1000 TL ve üzeri alışverişlerde şık bir mücevher çantası da Zen Pırlanta tarafından hediye ediliyor.

Hediye edilen çanta siyah kadife mücevher kutusu şık görüntüsünün yanı sıra, 22 cm x 14 cm x12 cm boyutlarıyla büyük ve kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. Çanta şeklinde taşınabilen iki katlı ve aynalı kutuda; yüzük, kolye ve küpeler için ayrı ayrı bölümler mevcut…

Hediye çeki kullanılarak verilen siparişlerde, ürün fiyatı ile hediye çeki değerinin farkı iade edilmez ve sonrası için saklanamaz. Hediye çeki kullanımı ile yapılan siparişlerinizde, ürün fiyatı ile çek tutarı arasındaki fark kredi kartınızla veya havale yöntemi ile ödenebilir. Örneğin, 600 TL tutarındaki çeki kullanarak verdiğiniz 850 TL tutarındaki siparişinizde, 250 TL’lik farkı kredi kartınızla veya havale yöntemiyle ödeyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilmiş olan ücretlendirme kredi kartıyla tek seferde çekilen fiyatlardır.

Alışverişin Yarısı Kadarı Hediye Kampanyası Kuralları

  • www.zenpirlanta.com üzerinden yapılan alışverişlerde elde edilen hediye çekleri sadece online olarak yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.
  • Kazanılan hediye çekleri, diğer kampanyalarda kullanılamaz.
  • Belirtilen kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Tek bir taşı 1 karat veya üzeri olan ürünler ile evlilik için çift alyanslar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya 1000 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir.
  • Çeklerin son kullanım tarihi 31 Ocak 2012’dir.
Bu yazı için yapılan aramalar:

zen alyans modelleri, zen alyans modelleri ve fiyatları, zen alyans modelleri 2012, zen pırlanta şikayet...

Yılbaşı Hediyesi Pırlanta Kartanesi Kolye

Goldstore Kartanesi Kolye Hediye

Yeni yıla günler kala mücevher satış siteleri kampanyalarını bir bir sıralıyor. Online mücevher sitesi olarak hizmet veren Goldstore da, yaklaşmakta olan yılbaşı öncesinde 31 Aralık’a kadar yapılacak olan pırlanta takı, altın, inci ve gümüş alışverişlerinde “Pırlanta Kartanesi Kolye” hediye ediliyor. 925 ayar gümüş üzerine 1 adet 0,01 karat pırlanta kullanılarak oluşturulan bu kolye Goldstore’dan size 2012 yılbaşı hediyesidir.

Goldstore Yılbaşı Hediyesi Pırlanta Kartanesi Kolye SP13050

Sevgiyi en iyi pırlanta anlatır. Bırakın sevginizi bu eşsiz Pırlanta Kolye anlatsın.” sözcükleri ile sunulan hediye, yaklaşık 2.5 cm x 2.0 cm boyutlarındaki kolyenin ağırlığı 3,55 gram olarak belirtilmektedir. Gümüş zinciri ile birlikte verilen kolyeye 5 yıl da garanti verilmektedir. Goldstore sanal mağazasına www.goldstore.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazı için yapılan aramalar:

atasay 500 tl alışverişe, atasay gümüş alyans modelleri ve fiyatları, 500 tl alısverıse kolye hedıye, atasay hürrem set, altınbaş kar tanesi kolye fiyatı, atasay kampanyaları...

Sirius Pırlanta’dan Yeni Yıla Özel Pırlanta Kampanyası

Sirius Pırlanta Yeni Yıl Kampanyası

2012 yaklaşırken birçok pırlanta markası yeni yıla özel kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan bir de Sirius Pırlanta’ya ait… Pırlanta denince akla gelen ilk markalardan olan Sirius Pırlanta; güvenilir sanal mağazası, online satış tecrübesi ve düzenlediği kampanyalarla öne çıkıyor. Bu kampanya kapsamında ise yeni yıl hediyesi alacaklar için %50 indirimli ürünler sunuyor. Ayrıca www.siriuspirlanta.com adresinden yapılan tüm alışverişlerde ametist ve pırlanta taşlı kolye hediye ediliyor. Pırlantalı nasıl bir hediye arıyorsanız, bir çok çeşidini mutlaka Sirius Pırlanta’da bulacaksınız.

1-31 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan kampanyada, birçok seçkin pırlanta modeli %50 indirimli olarak satışa sunuluyor. Türkiye’nin en eski online pırlanta mağazalarından birine sahip olan Sirius Pırlanta, alışverişlerinizi 12 aya varan vade farksız taksitlerle ödeme kolaylığı sunuyor. Sirius Pırlanta’da tüm Türkiye’ye yapılan gönderiler ücretsiz ve sigortalı olarak gerçekleşiyor.

Yeni Yıl Kampanyası’ndaki %50 indirimli ürünler arasında; tektaş yüzük, pırlanta yüzük, pırlanta kolye ve pırlanta bileklik modelleri yer almaktadır.

%50 indirimli yeni yıl kampanyası için son günü beklememekte fayda var. Çünkü kampanyadaki indirimli ürünler stoklarla sınırlıdır.

Kampanyayı incelemek için tıklayınız: Sirius Pırlanta’dan Yeni Yıla Özel Pırlanta Kampanyası

Bu yazı için yapılan aramalar:

atasay sirius...